Contact Info
Phone:
Aneta Borkowska

Aneta R. Borkowska-  dr hab. prof. nadzw., psycholog, zainteresowania naukowe i praktyczne to kliniczna neuropsychologia dziecka. Posiada bogate doświadczenie dydaktyczne w zakresie neuropsychologii dziecka (np. Studia Podyplomowe Diagnoza i Terapia Neuropsychologiczna w Lublinie, Neurologopedia w SWPS Warszawa, Diagnoza psychologiczna Uniwersytet Gdański, systematyczne szkolenia Neuropsychologia dziecka w CBT Warszawa, zajęcia w ramach specjalizacji klinicznej w zakresie neuropsychologii w Poznaniu).

Autorka licznych publikacji z zakresu neuropsychologii dziecka (ADHD, zaburzenia rozwoju językowego, funkcjonowanie dzieci ze strukturalnymi zmianami w OUN).

Współautorka dwóch narzędzi diagnostycznych dla dzieci: PU1 (Borkowska, Sajewicz-Radtke, Lipowska, Kalka, 2015 – do oceny funkcji uwagowych, pamięciowych i wykonawczych u dzieci) oraz NDD (Borkowska, Daniluk, 2018 – Neuropsychologiczna Diagnoza Dziecka). Prowadzi diagnozę i terapię dzieci z dysfunkcjami OUN.

Szkolenia

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl