Contact Info
Phone:
Dominika Ustjan

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej (numer MZW0026), a także tytuł specjalisty terapii środowiskowej (dyplom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) oraz specjalisty terapii motywującej (dyplom Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej) oraz coachem (ukończone studia podyplomowe Uniwersytetu SWPS we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji).

Ukończyła również szkolenie terapeutyczne z zakresu psychologii zorientowanej na proces orgaznizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Zorientowanej na Proces. Od ponad 18 lat pracuje klinicznie jako psycholog w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (obecnie na oddziale zapobiegania nawrotom psychoz) oraz dydaktycznie na Uniwersytecie SWPS w pierwszej w Polsce katedrze Psychologii Pozytywnej.

W pracy klinicznej zajmuje się prowadzeniem indywidualnych i grupowych spotkań terapeutycznych dla osób z doświadczeniem psychozy oraz ich rodzin. Zajmuje się także kompleksową diagnozą psychologiczną. Jako dydaktyk prowadzi zajęcia na studiach magisterskich oraz podyplomowych z zakresu psychologii klinicznej oraz diagnozy psychologicznej.

Jestem kierownikiem studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychologia pozytywna w edukacji i wychowaniu oraz wykładowcą na studiach podyplomowych Diagnoza Kliniczna. Jest autorką prac z zakresu diagnozy (m.in. „Diagnoza psychologiczna: kompetencje i standardy. Wybrane zagadnienia” oraz w podręczniku akademickim „Wywiad psychologiczny”) oraz problemów psychicznych (m.in. w książce „Szaleństwo bez utraty rozumu”).  Jest jednym z członków założycieli sekcji diagnozy w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Szkolenia

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl