Course

MMPI-2 kurs zaawansowany

Data 2019-10-05 do 2019-10-06
Harmonogram zajęć Sobota 10-19
Niedziela 9-15.30
Adres Kraków, ul. Limanowskiego 9/4
Godziny szkoleniowe 18 h
Zaświadczenie Tak
Koszt od 470 zł
Opis Szkolenia

OPIS SZKOLENIA

MMPI-2 jest jednym  z najczęściej używanych narzędzi badawczych w psychologii klinicznej. Kwestionariusz ten stosuje się przede wszystkim w diagnozie klinicznej do oceny osobowości i zaburzeń psychicznych. Znajduje on także zastosowanie w obszarach nieklinicznych oraz w badaniach naukowych.

NEO-PI-R jest to kwestionariusz, który powstał w oparciu o model pięcioczynnikowy- Wielką Piątkę. Służy on do diagnozy aspektów osobowości- cech. Badanie pacjenta za pomocą NEO-PI-R jest metodą uzupełniającą do kwestionariusza MMPI-2.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przede wszystkim w formie warsztatowej (część praktyczna). Na zajęciach skoncentrujemy się na materiale klinicznym- stąd praca w grupach oraz praca indywidualna będzie stanowiła główną część szkolenia.

 

PLAN SZKOLENIA

  1. Przypomnienie podstawowych treści o narzędziu MMPI-2- wstęp teoretyczny
  2. Zapoznanie z możliwościami wykorzystywania MMPI-2  w procesie leczenia pacjenta
  3. Praca na materiale klinicznym z wykorzystaniem MMPI-2- analiza materiału klinicznego.
  4. Kwestionariusz NEO-PR- wstęp teoretyczny
  5. Badanie za pomocą NEO-PR – część praktyczna
  6. Kompleksowa diagnoza pacjenta za pomocą MMPI-2 oraz NEO-PI-R.
  7. Dyskusja

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE JEST SZKOLENIE

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla psychologów (absolwentów pięcioletnich studiów magisterskich).
Uczestnicy kursu MMPI-2- kurs podstawowy/ lub inni którzy wcześniej odbyli już szkolenie z MMPI-2 mogą wziąć udział w szkoleniu- a obecne szkolenie ma odświeżyć i poszerzyć ich wiedzę. W przypadku realizacji innego szkolenia- należy przedstawić zaświadczenie o odbyciu takiego szkolenia.

 

EFEKTY SZKOLENIA

Zdobycie wiedzy, która umożliwi w sposób rzetelny, w oparciu o parametry naukowe i kliniczne- stawiać diagnozę kliniczną. Po tym szkoleniu uczestnicy również będą w stanie poprowadzić samodzielną diagnozą za pomocą kwestionariusza MMPI-2 oraz NEO-PI-R.

 

CENA SZKOLENIA

470 zł- przy wpłacie do 30.06.2018
520 zł- przy wpłacie od  01.07.2019 do 20.08.2019

 

W CENIE SZKOLENIA

W cenie szkolenia jest uwzględniony poczęstunek (kawa, herbata, woda, słodycze). Koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia Uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.

UWAGA: Rezygnacja ze szkolenia jest możliwa tylko do 30 dni przed planowanym szkoleniem. Późniejsza rezygnacja nie skutkuje zwrotem wniesionych opłat.

Prowadzący
Dr n. hum., specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka (certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Psychologii Klinicznej woj. małopolskie. Od roku 1988 pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży, początkowo w oddziale stacjonarnym a od roku 1998 w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nastroju i Emocji. Pracuje również w Krakowskim Ośrodku Psychoterapii i Psychologii Klinicznej Integrity.
Jak się zapisać
Kliknij przycisk "Zarejestruj się", który przeniesie cię do rejestracji lub wejdź w osobną stronę Rejestracja w menu górnym.

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl