Contact Info
Phone:
Beata Świeży

Doktor psychologii, certyfikowany coach (Professional Certified Coach ICF,  Erickson Certified Professional Coach). Pracuje coachingowo z organizacjami, przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi pomagając im w zmianie i rozwoju; przeprowadziła ponad 1500 indywidualnych sesji coachingowych. Od kilku lat specjalizuje się również w prowadzeniu mentoringu i superwizji dla coachów, chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe oraz przygotować się do międzynarodowej certyfikacji ICF. Jest polskim mentorem międzynarodowej szkoły coachingu Erickson College International. Prowadzi autorskie warsztaty rozwijające umiejętności coachingowe i propagujące wśród coachów wiedzę psychologiczną. W działalności szkoleniowej koncentruje się wokół budowania kompetencji osobistych, zarządzania karierą oraz umiejętnościach coachingowych.

 

Realizowała projekty coachingowe i szkoleniowe m.in. dla: ABB Sp. z o.o., Puratos Polska, ExecMind, Tenneco Automotive, Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Uniwersytetu Łódzkiego, Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce, Stowarzyszenia “Wiosna”.

Realizowała projekty coachingowe i szkoleniowe m.in. dla: ABB Sp. z o.o., Puratos Polska, ExecMind, Tenneco Automotive, Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Uniwersytetu Łódzkiego, Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce, Stowarzyszenia "Wiosna".

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl