Contact Info
Phone:
Ewa Dobiała

Lekarz, specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor-aplikant Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany psychoterapeuta i międzynarodowy trener Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej (WAPP).

Od 2011r związana z Polskim Stowarzyszeniem Rozwoju Psychoterapii, w którym prowadzi szkolenia w ramach całościowych kursów psychoterapii akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Członek Zarządu World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy.

Od wielu lat związana z Fundacją Prodeste działającą na rzecz ludzi w spektrum autyzmu. Założyciel leszczyńskiej filii fundacyjnej, autor wielu publikacji z obszaru psychoterapii i pracy z osobami w spektrum autyzmu, organizator ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z autyzmem u dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 

 

 

Szkolenia

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl