Contact Info
Phone:
Ewa Dobiała

Ewa Dobiała: lekarz, specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor-aplikant SN PTP, specjalista terapii środowiskowej, trener Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Psychoterapii oraz Psychiatrii Środowiskowej, World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (WAPP) oraz członkiem-założycielem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii, w ramach którego prowadzi szkolenia na akredytowanych całościowych kursach w nurcie ericksonowsko-systemowym (PTP) oraz podejściu transkulturowej psychoterapii pozytywnej (WAPP) przygotowujących do certyfikatu psychoterapeuty (PTP/EAP). Kieruje Poradnią Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci, a także Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Lesznie. Współtworzy leszczyńską filię Fundacji Prodeste zajmującej się osobami w spektrum autyzmu. Jest członkiem Zarządu Światowego Stowarzyszenia Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w Wiesbaden.

Autorka licznych wystąpień i publikacji z obszaru psychopatologii i psychoterapii osób z różnymi zaburzeniami emocjonalnymi i psychicznymi, spektrum autyzmu, traumy i traumy więzi.

 

Szkolenia

Rozwój osobisty na Email?

Otrzymuj regularnie informacje o najnowszych artykułach i najciekawszych szkoleniach i warsztatach.

Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności portalu mojapsychologia.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o szkoleniach psychologicznych i informacji handlowych od mojapsychologia.pl

FreshMail.pl