Wynajem

GABINETY

Zapraszamy serdecznie do podnajmu gabinetów w centrum Krakowa. Na powierzchni 92 m2, mieszczą się 3 gabinety, kuchnia, łazienka i poczekalnia.

Gabinety usytuowane są na Starym Podgórzu w Krakowie przy ul. Limanowskiego 9/4. Dogodne przystanki tramwajowe to Korona, Plac Bohaterów Getta lub Limanowskiego. Parking na ulicy (płatny strefa B), zazwyczaj są miejsca przy ul. Krakusa lub Józefińskiej.

W gabinetach przyjmują psychoterapeuci psychodynamiczni, poznawczo-behawioralni, systemowi oraz integratywni. W gabinetach panuje dobra atmosfera, spotykamy się w kuchni by odetchnąć, wypić herbatę, dobrą kawę (mamy ekspres) czy odgrzać i zjeść obiad, zazwyczaj niestety dzielony pomiędzy sesje.

Ceny:

  • poranki, od 7 do 14tej- 220 zł za miesiąc (np. każdy wtorek do południa w miesiącu)
  • popołudnia 340 zł, od 14tej do 22ej za miesiąc (np. każda środa popołudniu w miesiącu)
  • cały dzień (np. każda środa miesiąca)- 500 zł
  • wynajem na godziny: 35 zł /h.

Więcej info na mailu kontakt@mojapsychologia.pl lub telefonicznie 690 06 96 96.

SALA SZKOLENIOWA

Zapraszamy serdecznie do wynajęcia sali szkoleniowej o powierzchni 27m2. Sala mieści się na Starym Podgórzu, w Krakowie przy ul. Limanowskiego 9/4. W pobliżu jest wiele restauracji, gdzie można wyskoczyć w przerwie obiadowej.

Sala mieści do 20 osób. Ułożenie krzeseł jest dostosowywane do Państwa potrzeb- zazwyczaj krzesła ułożone są w okręgu, lecz mogą być również dostępne stoliki/ biurka.

W cenie sali wliczony jest rzutnik, ekran oraz dostęp do pozostałych gabinetów, co daje przestrzeń na ćwiczenia w podgrupach oraz oczywiście kuchni czyli ‘zaplecza gastronomicznego’😉. W kuchni jest dostęp do talerzyków, szklanek, kubków, do expresu na kapsułki typu nespresso, które możemy za dodatkową opłatą zapewnić oraz mikrofalówki.

Sala szkoleniowa wynajmowana jest tylko w weekendy i możliwe jest wynajęcie sali na minimum 5 h w cenie – 250 zł brutto.

Cena za cały dzień to 380 zł  brutto.

Więcej informacji: kontakt@mojapsychologia.pl lub tel.: 690 06 96 96.